YÖNETİM SİSTEMLERİ POLİTİKAMIZ

Amacımız;
Müşterilerimizin talep ettikleri ürünleri, standartlarına, şartname ve sözleşmelerine uygun olarak, sürekli gelişim ilkesi doğrultusunda, mümkün olan en iyi teknolojileri kullanarak, çevreyi, üretici ve tüketici sağlığını koruyarak en az hatayla ve tam zamanında üretmek, ilgili tüm yasal mevzuat ve yönetmeliklere uymak, müşterilerimizin memnuniyetini arttırmak, firma itibarının ve karlılığının bilgi güvenliğinin daha da arttırılmasını sağlamaktır.

 

Bu amaçla,
Her türlü faaliyetimizi kapsayan, değişen piyasa koşullarına, yasalara mevzuatlara ve müşterilerimizin gelişen ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde etkinliğini devamlı geliştirecek olan, çevreye, üretici ve tüketici sağlığına olabilecek riskleri azaltmayı hedefleyen bilgi güvenliğine olabilecek riskleri azaltmayı hedefleyen ISO 9001, ISO 14001, FAMI-QS, ISO 27001 Sistemleri uygulanır.

 

Biz;
Kartal Kimya San. ve Tic. A.Ş. olarak, bu politikada belirtilen ilkeler çerçevesinde çalışarak, işlerimizi yöneteceğimizi, gerekli kaynakları ayıracağımızı, yönetim sistemleri ile ilgili çalışmaları görevimizin önemli bir parçası olarak kabul edeceğimizi ve çalışma arkadaşlarımızı da bu yönde teşvik edeceğimizi, yaptığımız işlerde tüm Yönetim Sistemlerimizin kurallarına uyacağımızı çevre kirlenmesinin önlenmesi ve atıkların azaltılması yönünde çalışacağımızı ve çalışma arkadaşlarımızın da bu kurallara uymasını sağlayacağımızı, taklit ve tağşiş ürünleri üretimde kullanmayacağını ve üretmeyeceğini taahhüt ederiz.

ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA BİLGİ ALMAK VE BİZDEN HABERLER İÇİN E-BÜLTENİMİZE ÜYE OLUN

  Bizler Kartal Kimya olarak, ekonomi, çevre ve toplumun tüm eksenlerinde gelecek nesillere karşı sahip olduğumuz sorumluluğun farkındayız. Bu bilinci, kurumsal değerlerimiz ve dürüst ilkelerimizle sürdürülebilir ve güvenilir bir gelecek çizerek yansıtıyoruz. Her gün “hayata pozitif katkı sunmak” için çalışıyoruz.

  +90 262 888 41 00

  info@kartalkimya.com

  Balçık Mah. Pelitli Yolu Cad.
  No:140, 41490
  Gebze / Kocaeli