ÜRETİM & KALİTE

ÜRETİM SİSTEMİMİZDEKİ GÜNCELLEMELER

 

Bühler- Wincos Otomasyon sistemimiz ile yeniliklere imza atıyoruz. Üretimde izlenebilirliği üst seviyeye taşıyarak hizmet kalitemizi üst seviyelere çıkardık.

HAM MADDE VE BİTMİŞ ÜRÜN İZLENEBİLİRLİĞİ

Otomatik veri izleme ve yapılandırma özellikleri ile prosesin hızlı, güvenilir ve daha kolay bir şekilde işlemesini sağlar.

 

Üretimde kullanılan her ürün, akıllı sensörler ile barkodlanıyor. Akıllı sensör; üretim sektörünün üretkenliğini, verimliliğini ve esnekliğini artırmak için gerçek zamanlı, anlamlı bilgiler sağlar. Dijital üretimin ve Endüstri 4.0’ın son derece önemli bir bileşenidir ve Endüstri 4.0’ı karakterize eden duyarlı ve hızlı üretimi mümkün kılar. Otomatik veri izleme ve yapılandırma özellikleri ile prosesin hızlı, güvenilir ve daha kolay bir şekilde işlemesini sağlar.

DEPO VE STOK KONTROLÜ

Ürün giriş çıkışları her aşamada kontrol edilerek sürdürülebilirlik sağlanır.
Sensörler, üretimde kullanılacak olan makinelere veri tedariği sağlayacak bir nevi duyu organlarıdır.

 

Kaynağa doğrudan bağlantılı olan ve şirket ağında bulunan akıllı sensörler, verilerin daha hızlı aktarılmasına olanak tanır. Ürün giriş çıkışları her aşamada kontrol edilerek sürdürülebilirlik sağlanır.

DİNAMİK KONTAMİNASYON KONTROLÜ

 

Önceden müdahale edilerek hızlı ve kolay değişim sayesinde, prosesin en verimli şekilde işlemesi sağlanır.
Kontaminasyona sebep olacak ürünler sisteme tanıtılır. Sisteme bu tür bir ürün girişi olursa sistem alarm verir. Böylece, önceden müdahale edilerek hızlı ve kolay değişim sayesinde, prosesin en verimli şekilde işlemesi sağlanır.

ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA BİLGİ ALMAK VE BİZDEN HABERLER İÇİN E-BÜLTENİMİZE ÜYE OLUN

  Bizler Kartal Kimya olarak, ekonomi, çevre ve toplumun tüm eksenlerinde gelecek nesillere karşı sahip olduğumuz sorumluluğun farkındayız. Bu bilinci, kurumsal değerlerimiz ve dürüst ilkelerimizle sürdürülebilir ve güvenilir bir gelecek çizerek yansıtıyoruz. Her gün “hayata pozitif katkı sunmak” için çalışıyoruz.

  +90 262 888 41 00

  info@kartalkimya.com

  Balçık Mah. Pelitli Yolu Cad.
  No:140, 41490
  Gebze / Kocaeli