Tüketici Memnuniyeti
KONSEPT & HİZMETLER - BALIK

Tüketim bilincinin artması ile değişen beslenme alışkanlıkları, tüketim taleplerinin de çeşitlenmesine neden olmuştur. Hayvansal ürünlerin tercih edilmesinde ilk sırada hayvanların yetiştirilme şekli ile hormon/antibiyotik kullanımı bilgisi yer alırken ikinci sırada görünüm (renk, yumuşaklık), sonra lezzet (aroma), tazelik, fiyat ve besin madde bileşimi yer almaktadır. Sağlıklı ve güvenli hayvansal ürün teminine yönelik talepler üzerine yetiştiriciler antibiyotik alternatifi ürünler kullanmaya başlamışlardır.

 

Kartal olarak bizler çözüm önerilerimiz ile,

• Hayvansal gıdaların besin madde profili ve oksidatif stabilitesi korunmasına yardımcı oluyoruz.
• Bağırsak içeriğindeki patojen miktarının en aza indirilmesi ile kesim adında olası kontaminasyon risklerinin önlenmesi için gerekli adımları atıyoruz.
• Sağlıklı ve hijyenik ürünlerin elde edilmesi ile tüketici sağlığının korunması adına çalışmalar yürütüyoruz.
• Uzun süre tazeliğini koruyan ürünlerin elde edilmesi için doğru ürün önerilerinde bulunuyoruz.
• Elde edilen ürünlerin raflarda bozulmadan ve lezzetini kaybetmeden satışa sunulma/depolama süresinin uzatılması adına tavsiyelerde bulunuyoruz.
• Fire oranın düşmesi ile üreticilerin ekonomik kazancına da arttırılması noktasında önem taşıyan ürünler ile destek sağlıyoruz.

 

Daha detaylı bilgi için teknik ekibimizle irtibata geçebilirsiniz.

AV3 Hücre içi oksidasyona ve oksidatif strese sebep olan serbest radikal oluşumunu engelleyerek hücreleri koruyan özler içeren biyolojik antioksidandır Ürün Detayı
SELSAF Yüksek biyoyararlılığa sahip organik selenyum kaynağıdır Ürün Detayı
ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA BİLGİ ALMAK VE BİZDEN HABERLER İÇİN E-BÜLTENİMİZE ÜYE OLUN

  Bizler Kartal Kimya olarak, ekonomi, çevre ve toplumun tüm eksenlerinde gelecek nesillere karşı sahip olduğumuz sorumluluğun farkındayız. Bu bilinci, kurumsal değerlerimiz ve dürüst ilkelerimizle sürdürülebilir ve güvenilir bir gelecek çizerek yansıtıyoruz. Her gün “hayata pozitif katkı sunmak” için çalışıyoruz.

  +90 262 888 41 00

  info@kartalkimya.com

  Balçık Mah. Pelitli Yolu Cad.
  No:140, 41490
  Gebze / Kocaeli