KARBİOLAC PRO

Buzağılar için tam süt ikame yemidir. Dengeli formülü ve %35 yağsız süt tozu içeriği ile geleceğin düveleri ve boğalarının sağlıklı gelişiminde önemli rol oynar. Üst sınıf mama kullanımı olan işletmeler için profesyonel bir seçenektir.

Özellikleri
En yüksek kalite standartlarına sahip ham maddeler kullanılarak üretilmiştir. %35 yağsız süt tozu içerir. %23 protein, %18 yağ içeriğine sahiptir. Dengeli yağsız süt tozu ve kazein içeriğine sahiptir. Yüksek çözünürlüğe sahiptir.
Faydaları
Buzağı başlangıç yem tüketimini artırmak amacıyla hızlı sindirilebilirliğe sahiptir. Hızlı ve sağlıklı rumen ve bağışıklık sistemi gelişimi sağlar. Yüksek kalite ve miktarda süt proteini içeriğiyle daha yüksek sütten kesim canlı ağırlığına ulaşılmasına yardımcı olur.
ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA BİLGİ ALMAK VE BİZDEN HABERLER İÇİN E-BÜLTENİMİZE ÜYE OLUN

  Bizler Kartal Kimya olarak, ekonomi, çevre ve toplumun tüm eksenlerinde gelecek nesillere karşı sahip olduğumuz sorumluluğun farkındayız. Bu bilinci, kurumsal değerlerimiz ve dürüst ilkelerimizle sürdürülebilir ve güvenilir bir gelecek çizerek yansıtıyoruz. Her gün “hayata pozitif katkı sunmak” için çalışıyoruz.

  +90 262 888 41 00

  info@kartalkimya.com

  Balçık Mah. Pelitli Yolu Cad.
  No:140, 41490
  Gebze / Kocaeli