AMONYUM KLORÜR AF

Amonyum Klorür AF, hayvan besleme ve yönetmeliğe uygun yem sınıfı (animal feed grade) olup içeriğinde taşıt madde olarak Trikalsiyumfosfat kullanılmaktadır. 

Özellikleri
26 Temmuz 2013 tarih ve 725/2013 sayılı Komisyon Uygulama Yönetmeliğine göre, Amonyum Klorür AF, zooteknik katkılar ve fonksiyonel gruplar kategorisinin, “diğer zooteknik katkılar“ başlığı altında, tamamen hayvan beslenmesine uygun olacak şekilde kayıt edilmiştir. “YEMLERDE İSTENMEYEN MADDELER tebliğinde”, ağır metal ve diğer istenmeyen maddeler, Avrupa Birliği 2002/32/EC sayılı yönergenin belirlediği sınırların altındadır (7 Mayıs 2002 tarihli Parlamento ve Konseyi).
Faydaları
Doğum yapan ineklerde oluşabilecek doğum felci riskinin önüne geçer. Kuzu ve buzağılarda idrar ve böbrek taşı oluşumunu engeller.
ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA BİLGİ ALMAK VE BİZDEN HABERLER İÇİN E-BÜLTENİMİZE ÜYE OLUN

  Bizler Kartal Kimya olarak, ekonomi, çevre ve toplumun tüm eksenlerinde gelecek nesillere karşı sahip olduğumuz sorumluluğun farkındayız. Bu bilinci, kurumsal değerlerimiz ve dürüst ilkelerimizle sürdürülebilir ve güvenilir bir gelecek çizerek yansıtıyoruz. Her gün “hayata pozitif katkı sunmak” için çalışıyoruz.

  +90 262 888 41 00

  info@kartalkimya.com

  Balçık Mah. Pelitli Yolu Cad.
  No:140, 41490
  Gebze / Kocaeli