ACTISAF STD

Çiftlik şartlarında pH, nem ve sıcaklığa, yem fabrikalarında pelet sıcaklığına karşı dayanıklı, ruminant hayvan besleme için özel olarak seçilmiş ve üretilmiş canlı mayadır.

Özellikleri
Peletleme sıcaklığından etkilenmez. Fabrika ve çiftliklerde kullanıma uygundur. Avrupa Birliği tarafından onaylı bir canlı mayadır. 1×1010 cfu/gr (1 gramında 10 milyar canlı maya vardır.) Kullanılan NCYC Sc47 / CNCM I-4407 suşu dünyanın en geniş maya kütüphanesine sahip ve en büyük maya üreticisi olan Phileo (by Lesaffre) firmasının binlerce maya suşu arasından özenle seçilen rumene özgü spesifik bir türdür. Diğer suşlara göre oksijen tüketme kapasitesi çok daha yüksektir.
Faydaları
Actisaf rumendeki mikrobiyal sentezi hızlandırarak; – Süt sığırlarında; yem geçişlerinde ve meraya geçişte, yüksek tahıl içerikli yemlerde (nişasta içeriği yüksek), laktasyonun ilk döneminde, kuru madde alımında ve süt veriminde artış sağlar. – Besi sığırlarında yem dönüşüm oranını (FCR), karkas ve et kalitesini iyileştirir ve canlı ağırlığını artırır. – Genç hayvanlarda erken rumen gelişimini uyarır. – Sindirim problemlerini minimize eder.
ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA BİLGİ ALMAK VE BİZDEN HABERLER İÇİN E-BÜLTENİMİZE ÜYE OLUN

  Bizler Kartal Kimya olarak, ekonomi, çevre ve toplumun tüm eksenlerinde gelecek nesillere karşı sahip olduğumuz sorumluluğun farkındayız. Bu bilinci, kurumsal değerlerimiz ve dürüst ilkelerimizle sürdürülebilir ve güvenilir bir gelecek çizerek yansıtıyoruz. Her gün “hayata pozitif katkı sunmak” için çalışıyoruz.

  +90 262 888 41 00

  info@kartalkimya.com

  Balçık Mah. Pelitli Yolu Cad.
  No:140, 41490
  Gebze / Kocaeli