Kartal ve Tetra Force, “Gücümüze Güç Katıyoruz” mottosuyla 23 Aralık Perşembe günü Konya Dedeman Hotel’de bir iş birliği lansmanı gerçekleştirdi. Sektörün önde gelen temsilcilerinin de ağırlandığı lansman, keyifli bir şekilde tamamlandı.

Açılış konuşmasının ardından Kartal Genel Müdürü Dr. Murat Kalyoncu tarafından Kartal Kurumsal Tanıtım Sunumu gerçekleştirildi. Sunum içeriğinde, Kartal’ın sahip olduğu üretim fabrikası ve laboratuvar yetkinlikleri, aynı zamanda bunların sektöre katkıları hakkında detaylı bilgiler aktarıldı.

Sonrasında, Tetra Force Yönetim Kurulu Üyesi Seyfi Ay tarafından Tetra Force’un çalışma ilkeleri ve bu ilkelere bağlı ileriye yönelik hedef ve hizmetleri hakkında sunum ve paylaşımlar yapıldı.

Sunumların ardından Kartal & Tetra Force iş birliği ve bu iş birliğinin önemi hakkında, Kartal Kimya Satış Direktörü Nedim Gündüz ve Tetra Force Yönetim Kurulu Üyesi Ferudun Erdoğan’ın da katkıları ile sektör paydaşlarımıza çok kıymetli bilgiler verildi.

ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA BİLGİ ALMAK VE BİZDEN HABERLER İÇİN E-BÜLTENİMİZE ÜYE OLUN

  Bizler Kartal Kimya olarak, ekonomi, çevre ve toplumun tüm eksenlerinde gelecek nesillere karşı sahip olduğumuz sorumluluğun farkındayız. Bu bilinci, kurumsal değerlerimiz ve dürüst ilkelerimizle sürdürülebilir ve güvenilir bir gelecek çizerek yansıtıyoruz. Her gün “hayata pozitif katkı sunmak” için çalışıyoruz.

  +90 262 888 41 00

  info@kartalkimya.com

  Balçık Mah. Pelitli Yolu Cad.
  No:140, 41490
  Gebze / Kocaeli