Kârlı Süt ve Et Üretim Programı
KONSEPT & HİZMETLER - RUMİNANT

Kartal olarak, uluslararası iş ortaklarımız ile uzun yıllar yaptığımız bilimsel çalışmalar sonucunda süt ve besi işletmelerine yönelik, hayvan sağlığı ve kârlılığa odaklı konseptler geliştirdik. Kârlı Süt ve Kârlı Et Üretimi olarak tanımladığımız bu konseptlerle, çiftçilerimizin sürülerinin daha sağlıklı olmalarını sağlıyor, dolayısıyla daha fazla süt ve et elde etmelerine yardımcı olarak kârlılıklarını maksimuma çıkarıyoruz.

 

Kârlı Süt Üretimi, bir ineğin yaşam ve verim döngüsü boyunca sağlığının korunması demektir. Daha sağlıklı inekler ile daha fazla ve yüksek kalitede süt ve döl verimine ulaşmayı garanti altına alıyoruz.

 

Kârlı Et Üretimi, bir besi danasının yaşam ve verim süresi boyunca sağlığının korunması demektir. Daha sağlıklı besi sığırları ile daha fazla ve yüksek kalitede et verimi elde etmeyi garanti altına alıyoruz.

 

Daha detaylı bilgi için teknik ekibimizle irtibata geçebilirsiniz.

ACTİSAF STD Pelet sıcaklığına karşı, çevresel sıcaklık ve neme dayanıklı ruminant hayvan beslenmesi için özel olarak seçilmiş ve üretilmiş bir canlı mayadır Ürün Detayı
SELSAF Yüksek biyoyararlılığa sahip organik selenyum kaynağıdır
SAFMANNAN Mannan oligosakkaritler ve β-glukanlar (1,3 ve 1,6) bakımından zengin birinci sınıf maya fraksiyonudur Ürün Detayı
ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA BİLGİ ALMAK VE BİZDEN HABERLER İÇİN E-BÜLTENİMİZE ÜYE OLUN

  Bizler Kartal Kimya olarak, ekonomi, çevre ve toplumun tüm eksenlerinde gelecek nesillere karşı sahip olduğumuz sorumluluğun farkındayız. Bu bilinci, kurumsal değerlerimiz ve dürüst ilkelerimizle sürdürülebilir ve güvenilir bir gelecek çizerek yansıtıyoruz. Her gün “hayata pozitif katkı sunmak” için çalışıyoruz.

  +90 262 888 41 00

  info@kartalkimya.com

  Balçık Mah. Pelitli Yolu Cad.
  No:140, 41490
  Gebze / Kocaeli