tavuktavuk
   Anasayfa   x   Ürünler   x   Premiks Ürünler   x   Karbio
Karbio®Thermostress

Karbio®Thermostress, selüloz sindirimini arttırır ve rumen ortamını stabilize eder.

Isı Stresi süt ineklerinin verim özelliklerini ve kuru madde tüketim miktarlarını olumsuz yönde etkiler. Isı stresi yaşayan bir hayvanın kuru madde tüketimi azaldığında bunun süt verimi üzerine etkileri %35 ila %50 arasında görülmektedir. Oysaki ısı stresi, hayvanların enerji metabolizmalarında ve endokrin profillerinde de değişikliklere neden olmaktadır. İneklerin ısı stresi yaşadıkları süre içerisinde, enerji kaynağı olarak glikoz kullanımları kısıtlanır ve negatif enerji denge sistemleri çalıştığı halde adipoz dokulardaki mobilizasyon, ısının normal olduğu dönemlere kıyasla oldukça azalır.

Yemlerine Karbio®Thermostress ilavesi hayvanların solunum sayısını azaltır ve süt verimlerinin artış göstermesini sağlar.

Kullanım Şekli
Günlük dozu hayvan başına 300 g olarak önerilmektedir.
Depolama Şekli
Kuru ve serin bir ortamda muhafaza ediniz.
Ambalaj Şekli
10kg, 15 kg'lık kovalarda ve 25 kg'lık kraft ambalajlarda sunulmaktadır.
ÜRÜN BROŞÜRÜ (PDF)
 • antisaf
 • kanatlı
ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA BİLGİ ALMAK VE BİZDEN HABERLER İÇİN E-BÜLTENİMİZE ÜYE OLUN

  Bizler Kartal Kimya olarak, ekonomi, çevre ve toplumun tüm eksenlerinde gelecek nesillere karşı sahip olduğumuz sorumluluğun farkındayız. Bu bilinci, kurumsal değerlerimiz ve dürüst ilkelerimizle sürdürülebilir ve güvenilir bir gelecek çizerek yansıtıyoruz. Her gün “hayata pozitif katkı sunmak” için çalışıyoruz.

  +90 262 888 41 00

  info@kartalkimya.com

  Balçık Mah. Pelitli Yolu Cad.
  No:140, 41490
  Gebze / Kocaeli