tavuktavuk
   Anasayfa   x   Ürünler   x   Premiks Ürünler   x   Karbio
Karbio®Foot

Epidermal hücrelerden sağlıklı boynuzsu tırnak hücrelerinin oluşmasında, ayak hastalığı sırasında meydana gelen yaraların iyilesmelerini hızlandırmada ve tekrar sağlıklı tırnak dokusu üretimininde, ayak hastalıkları oluşumlarının engellenmesi için ve ayak hastalıklarının tedavilerine destek amaçlı kullanılır.
Hücrelerin çoğalmaları için gerekli olan amino asitlerin ve proteinlerin sentezlerini aktive ederek besin ihtiyaçlarının giderilmesini sağlar; hücre solunumunda, mevcut ve yeni oluşmuş hücrelerin zar yapılarının sağlamlığında önem tasımaktadırlar.

Ayak Hastalıklarında Canlı Maya Kullanımı Neden Önemlidir?
Ayak sağlığının korunmasında besleme yönetimi yaparken, dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri asidozis oluşumu riskinin önüne geçmektir. Sub-akut rumen asidozisi, özellikle laminitis oluşumunun en önemli nedenlerindendir. Rasyonda ActiSaf kullanımı asidozis oluşumunun önüne geçmektedir.

Kullanım Şekli
Günlük dozu hayvan başına 50-100 g olarak önerilmektedir.
Depolama Şekli
Kuru ve serin bir ortamda muhafaza ediniz.
Ambalaj Şekli
1 kg, 5 kg, 10 kg'lık kovalarda ve 25 kg'lık kraft ambalajlarda sunulur.
ÜRÜN BROŞÜRÜ (PDF)
ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA BİLGİ ALMAK VE BİZDEN HABERLER İÇİN E-BÜLTENİMİZE ÜYE OLUN

  Bizler Kartal Kimya olarak, ekonomi, çevre ve toplumun tüm eksenlerinde gelecek nesillere karşı sahip olduğumuz sorumluluğun farkındayız. Bu bilinci, kurumsal değerlerimiz ve dürüst ilkelerimizle sürdürülebilir ve güvenilir bir gelecek çizerek yansıtıyoruz. Her gün “hayata pozitif katkı sunmak” için çalışıyoruz.

  +90 262 888 41 00

  info@kartalkimya.com

  Balçık Mah. Pelitli Yolu Cad.
  No:140, 41490
  Gebze / Kocaeli