tavuktavuk
   Anasayfa   x   Ürünler   x   Premiks Ürünler   x   Karbio
Karbio®Fertil

Rumen metabolizmasını düzenleyerek, ketozis ve asidozisin önlenmesinde yardımcı olur. Çiftlik hayvanlarında et, süt ve döl verimliliğini yükseltmek amacıyla kullanılır. Gruplama, üreme, erken laktasyon, somatik hücre problemleri gibi riskli dönemlerde önerilir.

Maya Kaynaklı Selenyum Nedir?

Maya üretiminde fermentasyon sırasında üreyen organizmaların üzerine aşamalı olarak sodyum selenit eklemesi yapılarak üretilen selenyumdur. Bu üretim şeklinde, selenyum maya ile organik olarak bir bağ kurar. Vücutta biyoyararlanımı yüksek bir forma dönüşür.

Amerika’da yapılan çalışmalarda yeme ilave edilen maya kaynaklı Se’un inorganik kaynaklı Se kaynaklarına oranla sütte daha fazla miktarda Se konsantrasyonu sağladığı tespit edilmiştir. Bu konu, tüketicilerin sütle birlikte ve günlük olarak toplam alacakları Se miktarı için önemlidir.

Kullanım Şekli
Günlük dozu hayvan başına 25-50 g olarak önerilmektedir.
Depolama Şekli
Kuru ve serin bir ortamda muhafaza ediniz.
Ambalaj Şekli
1 kg ve 10 kg'lık kovalarda veya 25 kg'lık kraft ambalajda sunulmaktadır.
ÜRÜN BROŞÜRÜ (PDF)
ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA BİLGİ ALMAK VE BİZDEN HABERLER İÇİN E-BÜLTENİMİZE ÜYE OLUN

  Bizler Kartal Kimya olarak, ekonomi, çevre ve toplumun tüm eksenlerinde gelecek nesillere karşı sahip olduğumuz sorumluluğun farkındayız. Bu bilinci, kurumsal değerlerimiz ve dürüst ilkelerimizle sürdürülebilir ve güvenilir bir gelecek çizerek yansıtıyoruz. Her gün “hayata pozitif katkı sunmak” için çalışıyoruz.

  +90 262 888 41 00

  info@kartalkimya.com

  Balçık Mah. Pelitli Yolu Cad.
  No:140, 41490
  Gebze / Kocaeli