İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ
1985’ten bu yana “Çiftlikten Sofraya”
İş Sağlığı ve Güvenliği alanında 2012 yılında başlayan mevzuat değişiklikleri bugün hala devam etmektedir. Çalışanlarımızın sağlık ve güvenliğine verdiğimiz önemin yanı sıra mevzuatlara uyum prensibimiz doğrultusunda kurulan İş Sağlığı ve Güvenliği Kurulu, çalışmalarını bu yılda da geliştirerek sürdürmüştür.
Şirketimizde kurul işleyişi ile şirket genelinde uygulamaları düzenli olarak gözden geçirmek, gerekli geliştirme ve yaygınlaştırma çalışmalarını gerçekleştirmek, şirket içerisinde geliştirilen iyi uygulamaların benimsenmesini ve yüksek iş güvenliği standartları belirlenmesini sağlamak hedeflenmektedir.
Bu hedefler çerçevesinde Kartal Kimya, alanında uzman bir şirketten destek alarak, İş Sağlığı ve Güvenliği toplantıları, seminer ve eğitimler artarak devam etmiştir.
ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA BİLGİ ALMAK VE BİZDEN HABERLER İÇİN E-BÜLTENİMİZE ÜYE OLUN

  Bizler Kartal Kimya olarak, ekonomi, çevre ve toplumun tüm eksenlerinde gelecek nesillere karşı sahip olduğumuz sorumluluğun farkındayız. Bu bilinci, kurumsal değerlerimiz ve dürüst ilkelerimizle sürdürülebilir ve güvenilir bir gelecek çizerek yansıtıyoruz. Her gün “hayata pozitif katkı sunmak” için çalışıyoruz.

  +90 262 888 41 00

  info@kartalkimya.com

  Balçık Mah. Pelitli Yolu Cad.
  No:140, 41490
  Gebze / Kocaeli