17-20 Kasım 2022 tarihlerinde gerçekleştirilen Hayvan Besleme Kongresi’nde ve 30 Kasım 2022 tarihinde gerçekleştirilen Veteriner Tavukçuluk Derneği Sempozyumu’nda sektörden çok değerli misafirleri standımızda ağırladık.

Hayvan Besleme Kongresi’nde, Kartal ve Phileo laboratuvarlarında ortak geliştirilen geniş spektrumlu mikotoksin bağlayıcı ürünümüz olan ToxFinder’ın ilk tanıtımını gerçekleştirdik. Mikotoksinler kontrol altında diyerek en hızlı, en seçici ve en etkili çözümlerimizi sektör paydaşlarımıza sunduk.

Bunun yanında dijital servislerimiz kapsamında ham madde ve son yemde besin madde kalitesinin analizine yönelik yeni çalışmalarımızı anlattık. “TrinamiX görünmezi görünür kılar” sloganıyla mobil NIR çözümümüzün sağladığı faydaları tüm katılımcılarla paylaştık. Ayrıca Kartal’ın tescilli markası olan F.A.S.T Lab. bünyesinde bulunan LC-MSMS cihazı ile yapılan analizlerin de tüm detaylarını aktardık. Yeni AR-GE çalışmaları ve projelerimizle sektörümüzün ihtiyaçlarına cevap vermeye devam edeceğiz.

Yumurta üretim endüstrisi ve kanatlı beslenmesinde mobil NIR ve LC-MS/MS teknolojisinin sağladığı faydaları öğrenmek için aşağıdaki makalemizi inceleyebilirsiniz.

ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA BİLGİ ALMAK VE BİZDEN HABERLER İÇİN E-BÜLTENİMİZE ÜYE OLUN

  Bizler Kartal Kimya olarak, ekonomi, çevre ve toplumun tüm eksenlerinde gelecek nesillere karşı sahip olduğumuz sorumluluğun farkındayız. Bu bilinci, kurumsal değerlerimiz ve dürüst ilkelerimizle sürdürülebilir ve güvenilir bir gelecek çizerek yansıtıyoruz. Her gün “hayata pozitif katkı sunmak” için çalışıyoruz.

  +90 262 888 41 00

  info@kartalkimya.com

  Balçık Mah. Pelitli Yolu Cad.
  No:140, 41490
  Gebze / Kocaeli