DEĞERLERİMİZ
1985’ten bu yana “Çiftlikten Sofraya”
1985’ten bu yana “Çiftlikten Sofraya”
MÜŞTERİ ODAKLI
İç ve dış müşterilerimizin değişen ihtiyaç ve beklentilerini aşan kalitede hizmet sunarız. Müşterilerimizin daima yanında yer alır, sorunlarını dinler, anlamaya çaba gösterir ve etkin çözümler öneririz.Müşterilerimizle ilişkilerimiz uzun vadeli ve kalıcıdır.
YENİLİKÇİ
Ürün ve süreçlerimizin müşterilerimiz ve kurumumuz için daha verimli hale getirilmesi için her türlü öneriye açığız. Yeni fikir, yaklaşım ve teknikleri sürekli takip eder, değerlendirir ve uygun olanların gerçekleştirilmesini teşvik ederiz.
BİLİMSEL
Faaliyette bulunduğumuz sektörlerdeki gelişmeleri takip eder, ürünlerimizi bilimsel ölçütlere uygun olarak pazara sunarız.
GÜVENİLİR VE ÖNCÜ
Çalışma sistemimiz, kaliteli ürünlerimiz ve müşterilerimize verdiğimiz değerin bizi güvenilir kılacağına ve tercih edilmemizi sağlayacağına inanırız. Bilimsel yaklaşımlarımız ve kullandığımız yeni teknolojilerle rakiplerimize örnek oluruz, takdir ediliriz.
ÇEVREYE VE ÇALIŞANA DUYARLI
Çalışanlarımızın güvenliğine, insan sağlığına, topluma ve ekolojik çevreye karşı duyarlıyız. Ürünlerimizin ve üretim süreçlerimizin çevreye ve çalışanlarımıza karşı olumsuz etkisini en aza indirecek tüm çalışmaları büyük bir titizlikle yürütürüz.
YASALARA UYAN VE ETİK
Kanunlara ve yasal düzenlemelere titizlikle uyarız, toplumun ihtiyaçlarına ve etik değerlerine önem veririz.
ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA BİLGİ ALMAK VE BİZDEN HABERLER İÇİN E-BÜLTENİMİZE ÜYE OLUN

  Bizler Kartal Kimya olarak, ekonomi, çevre ve toplumun tüm eksenlerinde gelecek nesillere karşı sahip olduğumuz sorumluluğun farkındayız. Bu bilinci, kurumsal değerlerimiz ve dürüst ilkelerimizle sürdürülebilir ve güvenilir bir gelecek çizerek yansıtıyoruz. Her gün “hayata pozitif katkı sunmak” için çalışıyoruz.

  +90 262 888 41 00

  info@kartalkimya.com

  Balçık Mah. Pelitli Yolu Cad.
  No:140, 41490
  Gebze / Kocaeli