ÇİFTLİK ÇÖZÜM PAKETLERİ
KONSEPT & HİZMETLER - RUMİNANT

Günümüzde süt ve besi çiftlikleri, besleme ve yönetim kaynaklı birçok sorunla karşı karşıya kalmaktadır. Sorunların en başında, kötü rumen fermantasyonu, buna bağlı oluşan asidozis, topallık ve fertilite gibi metabolik hastalıklar gelmektedir. Bu sorunlar çiftçilerimiz için ciddi verim, zaman ve para kaybına sebep olmaktadır.

 

35 yılı aşkın bilgi birikimi ve tecrübemizle geliştirdiğimiz Kartal Çiftlik Çözüm Paketlerimiz ile çiftçilerimizin sıklıkla karşılaştığı bu problemlerin üstesinden gelmeleri konusunda en büyük desteği sağlıyoruz.

 

Daha detaylı bilgi için teknik ekibimizle irtibata geçebilirsiniz.

KARBİOFOOT Ruminant hayvanlarda beslenme kaynaklı oluşabilecek tırnak problemlerine karşı özel olarak formüle edilmiştir. Ürün Detayı
KARBİOPERFORMANS Süt ve besi sığırlarının dengeli beslenmelerini sağlamak ve verimlerini artırmak için özel olarak hazırlanmış canlı maya, aroma, organik mineral ve vitamin karışımıdır Ürün Detayı
ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA BİLGİ ALMAK VE BİZDEN HABERLER İÇİN E-BÜLTENİMİZE ÜYE OLUN

  Bizler Kartal Kimya olarak, ekonomi, çevre ve toplumun tüm eksenlerinde gelecek nesillere karşı sahip olduğumuz sorumluluğun farkındayız. Bu bilinci, kurumsal değerlerimiz ve dürüst ilkelerimizle sürdürülebilir ve güvenilir bir gelecek çizerek yansıtıyoruz. Her gün “hayata pozitif katkı sunmak” için çalışıyoruz.

  +90 262 888 41 00

  info@kartalkimya.com

  Balçık Mah. Pelitli Yolu Cad.
  No:140, 41490
  Gebze / Kocaeli