BALIK
ÜRÜNLERİMİZ

VİTAMİN MİNERAL KARIŞIMLARI

 

Kartal Kimya olarak 1985 yılından bu yana, Türk hayvancılığına katkıda bulunmak için pek çok yeniliğe, değişime ve gelişime öncülük ettik. Bugün de geçmişten gelen gücümüzü geleceğe taşımak için emin adımlarla ilerliyoruz.

 

İleri teknolojilerle sağlıklı ve doğal ürünler üreterek insan sağlığını, hayvan beslenmesini ve çiftlikten sofraya zincirin tüm halkalarını tamamlıyoruz.

 

Avrupa standartlarına uygunluğunu belgeleyen sertifikalarımız ile ürettiğimiz premikslerimizin müşterilerimiz tarafından kullanımı sonucu nasıl bir değer sağladıklarını takip ediyoruz.

 

En çok dikkat ettiğimiz husus kalite; yem premikslerinde yaptığımız vitamin mineral analizlerinde Türkiye’de öncü firmayız. Müşterilerimizden gelen özel talepler doğrultusunda karışımlarımızı oluşturuyor ve kaliteden ödün vermeden prekmikslerimizde ürün yelpazemizi genişletiyoruz.

 

Detaylı bilgi için tecrübeli, alanında uzman ziraat mühendislerimiz ve veterinerlerimizden oluşan kadromuz ile iletişime geçebilirsiniz.

FONKSİYONEL ÜRÜNLER

Prebiyotik (MOS)

SAFMANNAN Mannan oligosakkaritler ve β-glukanlar (1,3 ve 1,6) bakımından zengin birinci sınıf maya fraksiyonudur. Ürün Detayı

Probiyotik

KARBİYOTİK G Avrupa Birliği onaylı, Bacillus subtilis orijinli özel bir suştan oluşan probiyotiktir. Ürün Detayı

Yağ Asit Gliseritleri

BALANGUT Doğal olarak oluşan kısa ve orta zincirli yağ asitlerinin mono-, di-, tri-gliseridlerinin eşsiz karışımıdır. Ürün Detayı

Bitkisel Ekstratlar

AV3 Hücre içi oksidasyona ve oksidatif strese sebep olan serbest radikal oluşumunu engelleyerek hücreleri koruyan özler içeren biyolojik antioksidandır. Ürün Detayı

Enzimler

FİTAZ (PHYTASE) Fonksiyonel enzim
NSP ENZİMLERİ Fonksiyonel enzim

Şelatlı Mineraller

Organik Selenyum

SELSAF Yüksek biyoyararlılığa sahip organik selenyum kaynağıdır. Ürün Detayı

AMİNO ASİTLER

DL- METİYONİN Amino asit
L- LİZİN HCL Amino asit
L- TREONİN Amino asit
L-LİZİN SÜLFAT Amino asit

KORUYUCULAR

AMASIL NA Yem ham maddeleri ve konsantre yem karışımlarında asitleştirici ve koruyucu amaçla kullanılan non-korozif formik asit ve sodyum format karışımıdır.
KAVIMIX LUPROCID DRY Kalsiyum format ve propiyonat karışımından oluşmuş yem ham maddelerindeki Salmonella ve bakterilere karşı geliştirilmiş toz bir üründür.
LUPROCID LIQUID Formik asit ve propiyonik asit karışımından oluşmuş yem ham maddelerinden kaynaklı Salmonella ve bakterilerin önlenmesine yönelik sıvı bir üründür.
TANKOXIDANT BHT- bütil hidroksi tolüen-, camellia sinensis, kalsiyum karbonat karışımından oluşan bir antioksidandır.

TOKSİN BAĞLAYICILARI

TOXFINDER Yüksek kalitede bentonit ve β-glukan yönüyle zengin maya hücre duvarı içeren geniş spektrumlu toksin bağlayıcıdır. Ürün Detayı
SAFWALL Saccharomyces cerevisiae mayasının birincil kültüründen elde edilen bir hücre duvarıdır.
KLINOFEED Aktif bir mineral olan klinoptilolit ile formüle edilmiş geniş spektrumlu mikotoksin bağlayıcıdır.
ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA BİLGİ ALMAK VE BİZDEN HABERLER İÇİN E-BÜLTENİMİZE ÜYE OLUN

  Bizler Kartal Kimya olarak, ekonomi, çevre ve toplumun tüm eksenlerinde gelecek nesillere karşı sahip olduğumuz sorumluluğun farkındayız. Bu bilinci, kurumsal değerlerimiz ve dürüst ilkelerimizle sürdürülebilir ve güvenilir bir gelecek çizerek yansıtıyoruz. Her gün “hayata pozitif katkı sunmak” için çalışıyoruz.

  +90 262 888 41 00

  info@kartalkimya.com

  Balçık Mah. Pelitli Yolu Cad.
  No:140, 41490
  Gebze / Kocaeli