tavuk
   Anasayfa   x   Ürünler   x   Premiks Ürünler   x   At
Polyvisol WS

Verim Artışı ve Hızlı Büyüme İçin Suda Eriyebilen 13 Vitaminin Dengeli Karışımı

Verim düşüklükleri, büyümede gecikme, aşılamalar, stres durumları, deri enfeksiyonları, parazit salgını, tüy dökümü yumurta kabuğu problemleri, kafes yorgunluğui karaciğer dejenerasyonu, sıcak yaz günlerindeki iştahsızlık verim kayıpları ve çeşitli hastalıkların tedavisi sırasında antibiyotik uygulamalrı ile birlikte kullanılmak üzere hazırlanmıştır.

Kullanım Şekli
Tavukçulukta: Yetersiz beslenme, bulaşıcı hastalıklara bağlı iştahsızlık sonucu oluşan vitamin yetersizliklerinin karşılanmasında, antibiyotik uygulamaları sırasında ve toksikasyon durumlarında 1 ton içme suyuna 200 gr POLYVİSOL-WS karıştırılır. Koruma amacıyla 1 ton içme suyuna 100 gr. kullanılır. Diğer evcil hayvanlarda: Vitamin yetersizlikleri durumunda ve daha sağlıklı sürü yetiştirmek amacıyla aşağıdaki miktarlaarda kullanılır: 2 kuzu veya oğlağa, 10 koyun veya keçiye, 4 buzağıya, 2 danaya, 1 ineğe, 1 ata, günlük 5 gr. hesabıyla yem veya sualrına katılarak verilir.
Depolama Şekli
Kuru, serin ve ışıksız bir ortamda saklanmalıdır.
Ambalaj Şekli
1kg. plastik kutularda.
ÜRÜN BROŞÜRÜ (PDF)
ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA BİLGİ ALMAK VE BİZDEN HABERLER İÇİN E-BÜLTENİMİZE ÜYE OLUN

  Bizler Kartal Kimya olarak, ekonomi, çevre ve toplumun tüm eksenlerinde gelecek nesillere karşı sahip olduğumuz sorumluluğun farkındayız. Bu bilinci, kurumsal değerlerimiz ve dürüst ilkelerimizle sürdürülebilir ve güvenilir bir gelecek çizerek yansıtıyoruz. Her gün “hayata pozitif katkı sunmak” için çalışıyoruz.

  +90 262 888 41 00

  info@kartalkimya.com

  Balçık Mah. Pelitli Yolu Cad.
  No:140, 41490
  Gebze / Kocaeli